• Resident Evil 7
    Resident Evil 7

احتمالا نسخه ریمستر بازی Dead Rising برای PS4 منتشر شود

دسته بندی : مرتبط با بازی,اخبار بازیها
286

احتمالا نسخه ریمستر بازی Dead Rising برای PS4 منتشر شود. بر طبق لیست تروفی بازی Dead Rising در وب سایت Exophase, به نظر می رسد که قرار است است نسخه ریمستر شده این عنوان برای PS4 منتشر شود و این خبری بسیار خوب برای طرفداران این بازی است. بازی Dead Rising برای Xbox 360 به صورت انحصاری انتشار یافته بود. داستان نسخه اول درباره یک خبرنگار و عکاس به نام فرانک وست است که طی یک حادثه در شهر Willamette توسط زامبی ها محاصره می شود و در صدد این بر میاید تا از چنگ آنان جان سالم به در برد. در ادامه با تیم گیمر دی دی ال همراه باشید تا توضیحات تکمیلی را ارائه دهیم.

.:: احتمالا نسخه ریمستر بازی Dead Rising برای PS4 منتشر شود ::.

احتمالا نسخه ریمستر بازی Dead Rising برای PS4 منتشر شود

این بازی دارای سه حالت بازی کردن است که به معرفی آن ها میپردازیم :

حالت سه روزه (۷۲ ساعته): در این حالت فرانک ۷۲ ساعت زمان دارد تا راز نهفته در این جریانات را پیدا کند و در طی این زمان خودش را از چنگ زامبی ها نجات دهد. این حالت به عنوان حالت اصلی و پیشفرض خواهد بود.

حالت اضافه وقت: این حالت در روز سوم و در ساعت ۱۲ بعد از ظهر شروع می شود. و تنها زمانی به پلیر اجازه بازی روی این حالت داده خواهد شد که او بتواند حالت ۷۲ ساعته را به پایان برساند. در این حالت از بازی پلیر ۲۴ ساعت وقت دارد و باید و میتوان به جرات گفت که حکم پایان بازی را دارد.

حالت بی نهایت: این حالت با تمام کردن بخش اضافه وقت اغاز می شود و فرانک باید به هر اندازه که میتواند زنده بماند. در این حالت سلامتی فرانک طی ۱۰۰ ثانیه به اتمام می رسد و او باید از خوراکی های خود استفاده کند تا سلامتی خود را حفظ کند. در این بخش همه افراد دشمن شما به حساب می ایند به غیر از بازماندگان فاجعه. این حالت از سیستم ذخیره بازی پیروی نمی کند.

دیدگاهی برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

نظر شما پس از بررسی و تایید نمایش داده خواهد شد

پر کردن تمامی فیلدها الزامی میباشد