• Resident Evil 7
    Resident Evil 7

باندل جدید ایکس‌باکس وان برای بازی خیزش توم‌ریدر معرفی شد

دسته بندی : بازی,بازی کنسول,بازی XboxOne
474

video_games_xbox_1024x768_66870

همان‌طور که مشخص شده بود، مایکروسافت قصد دارد چهار باندل جدید برای ایکس‌باکس وان معرفی کند. امروز اولین باندل جدید این کنسول معرفی شد.

باندل جدید ایکس‌باکس وان برای بازی خیزش توم‌ریدر معرفی شد

مایکروسافت از باندل مخصوص ایکس‌باکس وان برای بازی خیزش توم‌ریدر رونمایی کرد. این شرکت اعلام کرد برای اینکه بازی‌کننده‌ها بتوانند تجربه بهتری از بازی خیزش توم‌ریدر به‌دست بیاورند، باندل جدیدی برای آن تهیه کرده است. این باندل شامل یک کنسول ایکس‌باکس وان با هارد یک ترابایتی است. بازی خیزش توم‌ریدر به‌صورت دانلود شده روی دستگاه وجود دارد. همچنین با خرید این باندل مضامین مخصوصی در بازی به‌دست خواهید آورد. در کنار این موارد نسخه اول این بازی که Tomb Raider: Definitive Edition نام داشت، هم روی کنسول قرار دارد.

مایکروسافت باندل جدیدی از کنسول ایکس‌باکس وان را برای بازی خیزش توم‌ریدر معرفی کرد.
یکی از مضامین اضافه این بازی که تنها با خرید باندل در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار می‌گیرد Tactical Survivor Pack نام دارد که شامل لباس و آیتم‌های جدید برای شخصیت اصلی بازی می‌شود. این باندل از آبان ماه با قیمت ۳۹۹ دلار راهی بازار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند این کنسول را از فروشگاه‌های مایکروسافت یا مکان‌های دیگر در کشورهای آمریکا، کانادا، چین و انگلیس خریداری کنند.


 

مایکروسافت اعلام کرده که در روزهای آینده سه باندل دیگر هم معرفی می‌کند. باید ببینیم باندل دوم که فردا معرفی می‌شود، برای چه عنوانی خواهد بود. برای به‌دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره این بازی، بد نیست پیش‌نمایش آن را مطالعه کنید که تا دقایقی دیگر در سایت قرار داده خواهد شد.

riseofthetombraider-xboxone-1

منبع: Xbox (سایت اصلی)

دیدگاهی برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

نظر شما پس از بررسی و تایید نمایش داده خواهد شد

پر کردن تمامی فیلدها الزامی میباشد