• Resident Evil 7
    Resident Evil 7

بسته Call of the Beastmen بازی Total War: Warhammer رونمایی شد

دسته بندی : مرتبط با بازی,اخبار بازیها,تریلر
440

بسته Call of the Beastmen بازی Total War: Warhammer رونمایی شد. اگر اندکی به دنبال اخبار گیم رفته باشید می دانید که سازنده بازی Total War: Warhammer قول تعداد زیادی بسته الحاقی و کمپین پک داده بود. کمپین پک ها به بسته هایی گفته می شود که یک کمپین کاملا جدید, نقشه ها و چندین ساعت گیم پلی به بازی اضافه می کنند. کمپین پک جدیدی که برای عنوان Total War: Warhammer معرفی شده است Call of the Beastmen نام دارد که علاوه بر اینهایی که نام بردیم کلا سیر داستانی بازی را عوض کرده است و یک نژاد جدید به نام Beastmen اضافه می کند. این بسته در ۲۶ جولای منتشر خواهد شد و امکان استفاده ان برای همگان فراهم خواهد شد. در ادامه با تیم گیمر دی دی ال همراه باشید با تریلر این بسته الحاقی.

.:: بسته Call of the Beastmen بازی Total War: Warhammer رونمایی شد ::.

بسته Call of the Beastmen بازی Total War: Warhammer رونمایی شد

این بسته به روی فتوحات این نژاد در بخش خاصی از نقشه تمرکز کرده است و انها را به دیگر نژاد های اصلی اضافه می کند. علاوه بر این در بخش مولتی پلیر نیز ما شاهد نقش افرینی Beastmen ها خواهیم بود.

تعدادی عکس نیز از این بسته جدید منتشر شده است که در زیر مشاهده می کنید:
علاوه بر اینها یک منبع معتبر دیگر یک تریلر در ارتباط با یکی از قوی ترین هیولاهای نژاد Beastman با نام Minotaur منتشر شد که میتوانید در زیر مشاهده کنید:

دیدگاهی برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

نظر شما پس از بررسی و تایید نمایش داده خواهد شد

پر کردن تمامی فیلدها الزامی میباشد