• Resident Evil 7
    Resident Evil 7

تاریخ انتشار بازی Rise of the Tomb Raider برای PS4 مشخص شد

دسته بندی : مرتبط با بازی,اخبار بازیها,صوتی
353

تاریخ انتشار بازی Rise of the Tomb Raider برای PS4 مشخص شد. زمان انتشار این عنوان توسط نمایندگی گیم استاپ در ایتالیا مشخص شد و قرار است این بازی جذاب در ۱۰ نوامبر(۲۰ ابان) منتشر شود. بازی Rise of the Tomb Raider پس از عرضه در انحصار زمانی مایکروسافت قرار داشت ولی اکنون این بازده زمانی به پایان رسیده است.در ادامه با تیم گیمر دی دی ال همراه باشید تا توضیحات تکمیلی در ارتباط با این بازی را ارائه دهیم.

.:: تاریخ انتشار بازی Rise of the Tomb Raider برای PS4 مشخص شد ::.

تاریخ انتشار بازی Rise of the Tomb Raider برای PS4 مشخص شد

همانطور که در بالا گفتیم که بازی Rise of the Tomb Raider برای یک سال در انحصار مایکروسافت قرار داشت و اکنون این قرار داد به اتمام رسیده است و اکنون استودیو سازنده بازی میخواهد این بازی را برای PS4 منتشر کند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده قیمت این بازی ۶۰ دلار خواهد بود. سایت Amazon نیز این بازی را برای فروش در سایت خود قرار داده است و تاریخ انتشار ان را ۳۰ دسامبر قید کرده است. ولی در حال حاظر فقط باید منتظر اعلامیه رسمی Crystal Dynamics باشیم.

بازی Rise of the Tomb Raider در تاریخ ۲۰ ابان سال ۹۴ برای Xbox360 و Xbox1 منتشر شد و در روز ۸ بهمن ماه ۹۴ نیز برای PC انتشار یافت. این بازی در وبسایت های معتبر مورد نقد و بررسی بسیار قرار گرفت و نمره عالی ۹٫۳ را دریافت کرد.

دیدگاهی برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

نظر شما پس از بررسی و تایید نمایش داده خواهد شد

پر کردن تمامی فیلدها الزامی میباشد