• Resident Evil 7
    Resident Evil 7

تاریخ انتشار عنوان Batman: The Telltale Series مشخص شد

دسته بندی : مرتبط با بازی,اخبار بازیها
463

تاریخ انتشار عنوان Batman: The Telltale Series مشخص شد. این عنوان جذاب در ۲۰۱۵ The Game Awards معرفی شد و نگاه های بسیاری را به سمت خود جذب کرد! بر طبق اطلاعاتی که از این بازی به دست ما رسیده است شما میتوانید هم در نقش بتمن و هم در نقش بروس وین بازی کنید. داستان این بازی کاملا جدید است و هیچ تقلیدی از نسخه های پیشین(چه فیلم و یا کمیک وبازی) صورت نگرفته است. این عنوان قرار است در پنج اپیزود مختلف منتشر شود. در ادامه با تیم گیمر دی دی ال همراه باشید.

تاریخ انتشار عنوان Batman: The Telltale Series مشخص شد

تاریخ انتشار عنوان Batman: The Telltale Series مشخص شد

کمپانی برادران وارنر طی اعلامیه ای اعلام کرد که نسخه دیجیتالی بازی Batman: The Telltale Series در ماه اگوست امسال در دسترس خواهد بود. نسخه دیجیتالی بازی برای پلتفرم های PC, Xbox1, PS4, Xbox360, Mac, PS3, Mac, Ios, Android, منتشر خواهد شد.

نسخه فیزیکی بازی Batman در تاریخ ۱۳سپتامبر در امریکا و ۱۶سپتامبر در اروپا عرضه خواهد شد. نسخه فیزیکی بازی تنها برای پلتفرم های PS4, Xbox1, PS3, Xbox360 در دسترس خواهد بود. در نسخه فیزیکی فقط قسمت اول از مجموعه پنج فصلی وجود دارد و افراد مجبور هستند چهار فصل دیگر را دانلود کنند. این اولین بازی است که کمپانی برادران وارنر با استدیو تل تیل همکاری می کند و این توافق فقط به این عنوان خطم نمی شود و قرار است که فصل سوم بازی مردگات متحرک نیز در این توافق گنجانده شود.

بر طبق اطلاعات به دست امده زمان انتشار اپیزود های مختلف کوتاه تر خواهد بود و قرار است هر اپیزود به صورت هفتگی منتشر شود. این عنوان بیشتر بر روی زندگی شخصی بروس وین تمرکز کرده است و باید شاهد تغییر بروس وین به شخصیت بتمن و تغییر بتمن به بروس وین در مراحل مختلف بازی باشیم.

در بخش صداگذاری نیز Troy Baker صداگذاری شخصیت بتمن را بر عهده خواهد داشت(Troy Baker صدا گذاری کاراکتر Joel در بازی The Last of Us و صداگذاری Booker در بازی BioShock Infinite را بر عهده داشته است) همچنین Laura Bailey در نقش Selina Kyle خواهد بود و Travis Willingham صدا گزاری شخصیت Harvey Dent را بر عهده خواهد داشت. استدیو تل تیل در حال ساخت یک بازی از مارول(Marvell)است که همزمان با فصل دوم بازی Game of Throne در سال اینده انتشار خواهد یافت.

دیدگاهی برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

نظر شما پس از بررسی و تایید نمایش داده خواهد شد

پر کردن تمامی فیلدها الزامی میباشد