• Resident Evil 7
    Resident Evil 7

تاریخ عرضه Rise of the Tomb Raider برای PS4 به صورت رسمی اعلام شد

دسته بندی : مرتبط با بازی,اخبار بازیها
318

تاریخ عرضه Rise of the Tomb Raider برای PS4 به صورت رسمی اعلام شد. چندی پیش کمپانی Square Enix به صورت رسمی تاریخ انتشار بازی Rise of the Tomb Raider برای PS4 را اعلام کرد و به مناسبت تولد ۲۰ سالگی Tomb Raider از یک نسخه خاص رونمایی کرد که بسیار جذاب خواهد بود. در ادامه با تیم گیمر دی دی ال همراه باشید.

.:: تاریخ عرضه Rise of the Tomb Raider برای PS4 به صورت رسمی اعلام شد ::.

تاریخ عرضه Rise of the Tomb Raider برای PS4 به صورت رسمی اعلام شد

بازی Rise of the Tomb Raider در ابتدا عرضه در انحصار مایکروسافت قرار داشت و اولین بار برای Xbox 1 و Xbox 360 عرضه شد و بعد از مدتی نیز برای PC منتشر شد. اکنون سازنده بازی Square Enix زمان انتشار این عنوان برای PS4 را رسما اعلام کرده است و قرار است بازی Rise of the Tomb Raider در تاریخ ۱۱ اکتبر (۲۰ مهر) برای کنسول نسل هشتمی سونی عرضه شود.

Square Enix به دلیل مصادف شدن ۲۰ سالگی بازی و عرضه بازی برای PS4, تصمیم گرفته است نام ۲۰ Year Celebration بر روی این نسخه بگذارد. این نسخه از بازی Rise of the Tomb Raider یک سیر داستانی جدید به نام Blood Ties نیز دارد و علاوه بر این افراد میتوانند از طریق هدست این عنوان را به صورت واقعیت مجازی تجربه کنند. همچنین یک حالت همکاری (Co-op) نیز وجود خواهد داشت.

در بخش Blood Ties یک حالت جدید به نام Lara’s Nightmare به بازی افزوده می شود و داستان از این قرار خواهد بود که عموی لارا میخواهد حق مالکیت عمارت او را زیر سوال می برد و لارا باید هم ادعای خود مبنی بر قانونی بودن و ارثی بودن مالکیت تصبیت کند و هم از عمارت در برابر زامبی ها دفاع کند. در حالت Co-op اضافه شده افراد میتوانند دو نفره با یکدیگر بازی کنند و همکاری داشته باشند وباید سعی کنند در یک محیط وحشی سالم بمانند. نکته جالب در بخش Co-op این است که یک جدول وجود خواهد داشت که بهترین پلیرها در صدر آن قرار خواهند گرفت. علاوه بر این یک لباس و یک اسلحه کلت به این بخش اضافه شده است و یک درجه سختی کاملا جدید به نام Extreme Survivor وجود خواهد داشت که در ان Checkpoint هیچ معنایی ندارد و تنها راه ذخیره بازی روشن کردن اتش می باشد.

بازی Rise of the Tomb Raider ۲۰ Year Celebration تمام محتویاتی که تابه حال منتشر شده است را دارا است.

لازم به ذکر است که تمامی محتویات این بسته برای Xbox و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد و دارندگان Season pass میتوانند این ها را رایگان دریافت کنند.