• Resident Evil 7
    Resident Evil 7

Fallout 4 آپدیت دیگری را به همراه دارد

دسته بندی : اخبار و فناوری,بازی pc,آپدیت و دی ال سی,اخبار بازیها
550

Fallout 4 آپدیت دیگری را به همراه دارد .کمپانی Bethesda software قصد انتشار آپدیت جدید را برای بازی Fallout 4 داردکه در آن شاهد رفع تعدادی از باگ ها و رفع مشکلات جزئی و از همه مهمتر افزایش گرافیک و فیزیک تخریب پذیری در بازی هستیم. با ما برای اطلاعات بیشتر همراه باشید….

Fallout 4 آپدیت دیگری را به همراه دارد

Fallout 4 آپدیت دیگری را به همراه دارد

اگر شما از آن دسته از گیمرانی هستید که دوست دارید در تمام بازی به تخریب و نابود کردن وسیله های اطراف خود بپردازید من به شما آپدیت ۱٫۳ بازی Fallout 4 را پیشنهاد میکنم به دلیل اینکه این آپدیت به گفته سایت معروف Gamespot میتواند به وسیله افزایش گرافیک و فیزیک تخریب پذیری لحضاتی ناب و فوق العاده ای را برای شما به ارمغان بیاورد.

به تازگی کمپانی Bethesda ویدئویی از بازی را منتشر کرد که در آن میتوانید افزایش میزان و قدرت تخریب پذیری بازی را تماشا کنید و لذت ببرید.

این ویدئو که توسط کاربری با نام GSY Miguel در فاز بتای این آپدیت ظبط و بخش شده است ما شاهد این هستیم که این کاربر در بازی به وسیله اسلحه خود حفره ای در آسفالت ایجاد کرده و بمبی در این حفره پرتاب میکند و بعد از منفجر شدن بمب  و پرت شدن تکه های آسفالت میتوانیم به وضوح افزایش فیزیک و تخریب پذیری را تماشا کنیم.

این تغییرات به لطف افکت های NVIDIA Physx ایجاد شده و در این آپدیتی که برای بازی Fallout 4 قرار است منتشر شود به غیر از تخریب پذیری ویژگی های دیگری مانند ایجاد یک منوی وضعیت برای افرادی که در مقرگاه شما ساکن هستند و رفع باگ ها و مشکلات و همینطور ایجاد تنظیمات جدید انسداد محیطی (ambient occlusion)در آپدیت ۱٫۳ بازی موجود است تا شما را با فضای بسیار جذاب و سرگرم کننده Fallout 4 مشغول خود کند.

شما میتوانید ویدئو گفته شده را در ادامه مطلب دانلود و مشاهده کنید و خود را برای دریافت این آپدیت آماده کنید.

لینک دانلود ویدئو: Direct link