• Resident Evil 7
    Resident Evil 7

جزئیات خرید درون برنامه ای عنوان Gears of War 4 مشخص شد

دسته بندی : مرتبط با بازی,اخبار بازیها
323

جزئیات خرید درون برنامه ای عنوان Gears of War 4 مشخص شد. این عنوان معروف در ES امسال معرفی شد و توانست طی مدتی تقریبا کوتاه توجه جمعیت کثیری را به سمت خود جلب کند. این عنوان توسط استودیو Coalition در حال طراحی میباشد. داستان بازی حدودا ۲۵ سال بعد از نسخه سوم این عنوان اتفاق می افتد و روایت گر زندگی پسر مارکوس فینیکس می باشد. در ایتدا باید به این امر توجه کنیم که در بخش چند نفره کارت های متنوعی وجود دارد که در صورتی که آن ها را به دست اورید توانایی ها و قابلیت هایی در حالت Horde و چندین گزینه برای سفارشی سازی وجود دارد. علاوه بر این یک کارت به نام Bounty وجود دارد که یک ماموریت خاصی را برای شما مشخص می کند و در صورتی که آن ماموریت را به درستی به اتمام برسانید به شما یک پاداش ارزنده اهدا می شود. علاوه بر این ها Coalition اعلام کرد که هیچ کارتی در گیم پلی تاثیرگذار و پر کاربرد نیست و بازی کاملا عادلانه خواهد بود. در ادامه با تیم گیمر دی دی ال همراه باشید تا به معرفی دسته کارت های بازی Gears of War 4 بپردازیم.

.:: جزئیات خرید درون برنامه ای عنوان Gears of War 4 مشخص شد ::.

جزئیات خرید درون برنامه ای عنوان Gears of War 4 مشخص شد

کاراکترها: این کارت ها قابل استفاده در حالت های Horde یا Versus هستند. و میتوان از این شخصیت های جدید در میدان ها نبرد و یا سفارشی سازی استفاده کرد.

پوسته های اسلحه: از طریق این کارت کاربردی میتوانید سلاح هایی با شکل و شمایل متمایز و وابسته به سلیقه خودتان ایجاد کنید. با خرید هر کارت, یک طرح و جلد جدید برای یک سلاح خاص در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در ضمن قابلیت شخصی سازی power weapons برای اولین بار در این عنوان ایجاد شده است که بسیار کاربردی خواهد بود.

ارم و نشان: نشان شما در بازی در واقع بیانگر شخصیت شما و کاراکتر انتخابی شما است. نشان در جاهای مختلف و پشت نام کاربری نمایش داده می شود.

کارت های Bounty: این کارت ها تعدادی چالش و مراحل خاص برای پلیر به ارمغان می اورند که از جذابیت خاصی برخوردار می باشد. به عنوان مثال شما باید در حالت Team Deathmatch هفت نفر را در شرایط مختلف بکشید. نکته اینجاست که این کارت ها زمانی به اعتبار می شوند یا به عبارتی از بین میروند که شما چالش را با موفقیت پشت سر بگذارید.

توانایی ها و تجهیزات Horde: در طی ماه های اتی اطلاعات و جزئیات بیشتری از این بخش مشخص خواهد شد که برایتان بازگو خواهیم کرد.

تصویری از کارت های مختلف بازی Gears of War 4

جزئیات خرید درون برنامه ای عنوان Gears of War 4 مشخص شد

 کارت های بازی Gears of War 4 به صورت بسته ای ارائه خواهند شد و اصلی ترین راه برای به دست آوردن آن ها استفاده از اعتبارات به دست امده در داخل بازی است. این اعتبارات را میتوانید در حالت‌های Versus  و Horde و یا ارتقا دادن کاراکتر خود در بخش چند نفره به دست اورید علاوه بر این روش میتوانید از پرداخت درون برنامه ای استفاده کنید و کارت ها را در ازای پول پرداختی دریافت کنید.

هر یک از بسته ها دارای یک تعداد مشخص کارت است که به صورت شانسی و تصادفی به پلیر تعلق میگیرد و هیچ تضمینی وجود ندارد که شما کارت مورد علاقه خود را دریافت کنید اما استودیو Coalition با عزضه قابلیت شکستن کارت ها و گرفتن تیکه کارت های خاص حدودا محدودیت های موجود را از بین برده است.

همچنین استودیو Coalition در وبلاگ خیری خود اعلام کرد که به حاظران در نمایشگاه San Diego Comic-Con بازی Gear of War 4 فیزیکی را به همراه ۸ کارت و Bounty اهدا خواهد کرد. علاوه بر این به کسانی که این عنوان را پیش خرید کرده اند یک بسته Gear (کارت بازی و به صورت فیزیکی ) اهدا خواهد کرد که دارای شخصیت Vintage Reyna است اهدا خواهد که میتوانند در بخش مولتی پلیر از ان بهره گیرند.

بازی Gears of War 4 در ۲۰ اکتبر امسال برای PC و Xbox 1 عرضه خواهد شد که دارای قابلیت Xbox play any where است. و افراد با خرید این بازی برای ایکس باکس نسخه PC ان را نیز دریافت خواهند کرد و برعکس.

دیدگاهی برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

نظر شما پس از بررسی و تایید نمایش داده خواهد شد

پر کردن تمامی فیلدها الزامی میباشد