• Resident Evil 7
  Resident Evil 7

دانلود بازی Dead by Daylight نسخه PC

دسته بندی : بازی,بازی pc,تحت شبکه و آنلاین,بازی اکشن,شبکه و آنلاین PC
3,319

دانلود بازی Dead by Daylight نسخه PC یک بازی چند نفره ترسناک است که در ان یک نفر در نقش یک قاتل شورشی بازی می کند و چهار گیمر دیگر در نقش بازماندگان هستند و سعی می کنند تا از دست او فرار کنند و از گرفتار شدن در دستان قاتل جلوگیری کنند.باز ماندگان در حالت سوم شخص بازی می کنند و کلید برتری ان ها اگاه بودن از موقعیت بهتر است. و قاتل روی حالت اول شخص بازی می کند و تمرکز او بر روی طعمه است.هدف بازماندگان در هر برخورد این است تا از محدوده قاتل بدون اینکه اسیب ببینند یا گرفتار شوند فرار کنند. در بعضی موارد صدا از همه چیز اسان تز عمل می کند, به خصوص در وقت هایی که محیط بازی هر بار عوض می شود.در ادامه با تیم گیمر دی دی ال همراه باشید

دانلود بازی Dead by Daylight نسخه PC

Dead by Daylight|PC|2016|V1.0.4|4GB
Dead by Daylight v1.2.2a Incl DLC
دانلود بازی Dead by Daylight نسخه PC

ضیافتی  برای قاتلان – Dead by Daylight یک تساوی از گوشه و کنار یک جهان ترسناک است. به عنوان یک قاتل میتوانید هر کاری را انجام بدهید تا وحشت را در نهاد های ماوراء الطبیعه  گسترش دهید. اشنا کنید خود را با زمین های مختلف و قدرت منحصر به فرد قاتل های دیگر تا برای شکار اماده شوید. و طعمه ها را بگیرید و قربانی کنید!

عمیق تر و عمیق تر – هر قاتل و هر بازمانده یک سیستم پیشرفت عمیق  و خاص دارد و بسیاری از چیز های دیگر تا استراتزی شخصی خود را به صورت سفارشی و مناسب به خود طراحی کند. تجربه, مهارت ها و درک از محیط کلید هایی هستند برای شکار و یا زرنگ تر بودن از قاتل.

مردم واقعی , ترس واقعی – سطح رویه و واکنش های واقعی انسان برای دفع ترس , هر فصل از بازی را به یک سناریو غیر منتظره تبدیل می کند. و شما هیچ وقت قادر نخواهید بود تا زمان دقیقی را برای پایان یافتن این ترس ها بیان کنید. امیختن محیط, موزیک و سرد ی محیط باعث ایجاد یک تجربه وحشتناک می شود. و همراه با زمان کافی, شما ممکن است چیزی را که در مه مخفی شده است کشف کنید.

قابلیت های کلیدی بازی Dead by Daylight

قابلیت نجات دادن یکدیگر : بازماندگان در این بازی هم میتوانند با یکدیگر همکاری کنند و هم میتوانند به صورت کاملا مستقل عمل کنند. و شانس شما برای بقاء به کار گروهی و یا تنها بازی کردن در بازی وابستگی نزدیک دارد. و این مسلم است که اگر گروهی عمل کنید موفق تر خواهید بود.

من کجا هستم ؟ – هر سطح از بازی یک رویه است. پس شما هیچوقت نمی دانید که چه چیزی انتظار شما را می کشد! Random spawn points یعنی این که شما هیچوقت دراین جهان احساس امنیت نمی کنید و خطر همیشه شما را تهدید می کند.

 

ویدئو

تصاویر

دانلود بازی Dead by Daylight نسخه PC دانلود بازی Dead by Daylight نسخه PC دانلود بازی Dead by Daylight نسخه PC دانلود بازی Dead by Daylight نسخه PC

مشخصات

حجم فايل : 4 گیگابایت
تاريخ انتشار ديتا : 2016/06/14
سازنده : Starbreeze Studios
پسورد : daydl.com
منبع : www.daydl.com

سیستم مورد نیاز

Minimum:
    OS: 64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8 & Windows 8.1)
    Processor: Intel Core i3-4170 or AMD FX-8120
    Memory: 8 GB RAM
    Graphics: DX11 Compatible GeForce GTX 460 1GB or AMD HD 6850 1GB
    DirectX: Version 11
    Network: Broadband Internet connection
    Storage: 15 GB available space
    Sound Card: DX11 compatible 

  Recommended:
    OS: 64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8 & Windows 8.1)
    Processor: Intel Core i3-4170 or AMD FX-8300 or higher
    Memory: 8 GB RAM
    Graphics: DX11 Compatible GeForce 760 or AMD HD 8800 or higher with 4GB of RAM
    DirectX: Version 11
    Network: Broadband Internet connection
    Storage: 15 GB available space
    Sound Card: DX11 compatible