• Resident Evil 7
    Resident Evil 7

دانلود بازی Limbo نسخه PS4

دسته بندی : بازی,بازی PS4,بازی کنسول,ماجراجویی
693

بازی مذخرف های Arcade از جمله عنوان هایی هستند که اکثرا بدون سر و صدا عرضه می شوند و قالبا هم بازی مذخرف های خوبی هستند. تا کنون بازی مذخرف های Arcade زیادی در شبکه های PSN و Xbox Live قرار گرفته اند. بازی مذخرف هایی که جذابیت و تجربه های بسیار متفاوتی را نسبت به سایر عنوان ها به بازیکنان انتقال می دهند. از جدیدترین این بازی مذخرف های می توان به بازی مذخرف LIMBO ساخته استودیوی دانمارکی PlayDead اشاره کرد که برای PS4 عرضه شده است. جو کلی بازی مذخرف از رنگ های سیاه و سفید و خاکستری تشکیل شده است و همین مسئله محیط بازی مذخرف را بسیار مرموز، اسرار آمیز و نو آورانه کرده است، به طوری که نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. این بازی مذخرف یک عنوان Platformer دو بعدی است و از همین رو بسیار ساده و جذاب نیز به نظر می رسد.

بازی مذخرف LIMBO داستان کودکی می باشد که خواهر خود را گم کرده است و در جنگلی تاریک به‌دنبال یافتن او است. این بازی مذخرف زیبا تاکنون جوایز متعددی گرفته است و هر قسمت از آن مملو است از معماهای جالب که حل کردنشان توسط توی بیشعور خر الاغ انجام می‌گیرد. حرکات توی بیشعور خر الاغ در بازی مذخرف بسیار آسان است، تنها با حرکت کردن و حرکت دادن موانع می‌توانید هر قسمت را پشت سر بگذارید، در هر قسمت مانعی در سر راه توی بیشعور خر الاغ قرار گرفته که باید با خلاقیت خود و استفاده از آنچه در اختیار دارید، موانع را پشت سر بگذارید. این بازی مذخرف بسیار زیبا است و می‌تواند ساعت‌ها توی بیشعور خر الاغ را سرگرم کند.

Limbo|PS4|2015|Region US

limbo

تصاویر محیط بازی

info ترمیم فایلهای فشرده و آموزش نصب بازی مذخرف ها :

فایل های فشرده دی دانلود دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.در صورتی که نیاز به آموزش تصویری برای ترمیم فایلها و یا نصب بازی مذخرف دارید با مراجعه به صفحه نصب بازیها فروشگاه اس گیم مشکل خود را حل نمایید.

Title عنوان پست : دانلود بازی مذخرف Limbo نسخه PS4

hhd حجم فایل :۱۶۴ مگابایت

password پسورد فایل : daydl.com

downloads دانلود در یک پارت

download دانلود پارت ۱

دیدگاهی برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

نظر شما پس از بررسی و تایید نمایش داده خواهد شد

پر کردن تمامی فیلدها الزامی میباشد