• Resident Evil 7
    Resident Evil 7

پبل از اولین ساعت هوشمند صفحه گرد خود رونمایی کرد

دسته بندی : اخبار و فناوری,تازه های فناوری موبایل
350

پبل اعلام کرده که این محصول جدید باریکتر و سبک تر از هر ساعت هوشمند دیگری است که تا کنون ساخته شده است. مانند همیشه صفحه گرد این ساعت از e-paper بوده و از نظر ظاهری بسیار خوب جلب توجه می کند و براحتی دسترسی کاربر را به کاربردهای مختلف این ساعت فراهم می سازد.

pebble-time-round-2-640x360-600x338

ساعت هوشمند جدید مورد بحث تنها ۲۸ گرم وزن دارد و ضخامت آن نیز فقط ۷/۵ میلی متر است و همانطور که گفتیم شرکت سازنده ادعا می کند این مشخصات باعث شده تا محصول جدیدش در بین ساعت های هوشمند صفحه گرد دنیا باریک ترین و سبک ترین مورد باشد.

گفتنی است که محصول مورد بحث در طرح ها و رنگ های مختلفی برای سلایق گوناگون آماده شده است و سایز بندهای آن هم از ۲۰ میلی متر تا ۱۳ میلی متر در دسترس مشتریان خواهد بود. افرادی که تمایل به خرید این ساعت هوشمند دارند قادر هستند تا بهترین طرح ممکن را برای خود برگزینند. افرادی هم که همیشه به دنبال یک محصول خاص هستند می توانند نوع رز طلایی این دستگاه را تهیه کنند ولی باید بدانید که این مدل فقط با بند ۱۴ میلی متری عرضه می شود.

پبل قول داده که باتری ساعت جدیدش بسیار خوب عمل می کند و به سرعت شارژ خواهد شد و یک روز کامل را فقط با ۱۵ دقیقه شارژ دوام می آورد. نکته جالب دیگر در مورد این محصول آن است که اینبار به صورت ضد آب بوده و حتی در زیر باران و رطوبت هم می توان بدون هیچ مشکلی از آن استفاده نمود. محصول جدید مورد اشاره با قیمت ۲۴۹ دلار در وب سایت Pebble.com قابل سفارش است. بزودی این ساعت را می توانید در فروشگاه های خرده فروشی بزرگ و نام آشنایی چون آمازون، ای-بی و بست بای و تارگت هم تهیه نمایید.

دیدگاهی برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

نظر شما پس از بررسی و تایید نمایش داده خواهد شد

پر کردن تمامی فیلدها الزامی میباشد