• Resident Evil 7
    Resident Evil 7

پیش درامدی بر Far Cry Primal

دسته بندی : اخبار بازیها
573

پیش درامدی بر Far Cry Primal : استودیوی Ubisoft Montreal آن را می سازد  و توسط ناشر Ubisoft به بازار عرصه خواهد شد. سبک بازی Action-Adventure است و بر اساس اخبارهای اعلامی در تاریخ ۲۳ فوریه برروی کنسول های PS4 و Xbox1 منتشر می شود و با کمی تاخیر در ۱ مارس هم برای PC به بازار خواهد آمد.

این بازی در دوران عصر هجر اتفاق می افتد Stone age و داستان پیرامون شخصی به نام Takkar است ( مردی از قبیله Wenja که ۱۰۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح زندگی می کردند ). او بدون هیچ اسلحه ای شروع به شکار می کند و رفته رفته توانایی هایش بیشتر می شود، همانطور که پیشتر اشاره شد داستان بازی در حدود ۱۰۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح است (ابتدای دوره مزولیتیک)، در دهکده ی Oros در مرکز اروپا، و در محیطی با نقشه باز برای گشت و گذار. در سراسر بازی حیوانات وحشی به چشم می خورد مانند فیل های ماموت و شیر دندان خنجری و … . افراد قبیله با سختی آن دوران دست و پنجه نرم می کنند، با قبائل دیگر درگیر جنگ می شوند و همچنین مبارزه با مخاطرات طبیعی دیگر در ادامه مطلب با ما باشید…

پیش درامدی بر Far Cry Primal

پیش درامدی بر Far Cry Primal


پیش درامدی بر Far Cry Primal : شما در نقش Takkar هستید که در قبیله Wenja در دهکده Oros واقع شده. حال بدون سلاح باید ببینید می توانید چه حیواناتی را شکار کنید چگونه باید کمین کرد و … . چگونه حیوانات را اهلی کنید و … . و با یاد گیری مهارت های مختلف کم کم قدرت او زیاد می شود که نهایتا باید به رهبری قبیله برسید. در بازی شما با سنت های ما قبل تاریخ آشنا می شوید. از وسیله های نقلیه امروزی که در اکثر بازی ها به چشم می خورد خبری نیست. سلاح گرم و تفنگ ندارید و تنها پس از طی مراحل سلاح سرد دارید آن هم از انواع اولیه و بسیار مبتدی مانند نیزه، چماق و تبر و تیر و کمان با برد کم از سلاحهایی است که می توان به آن ها اشاره کرد. در بازی امکان خرید اسلحه وجود ندارد و تنها باید سلاح ها را از چیزهایی که پیدا می کنید بسازید مانند چوب و سنگ. با پیشرفت بازی و دسترسی به منابع بیشتر سلاح های کشنده تری می توانید بسازید. بجز مهارت ساخت سلاح، جنگ و شکار، روشن کردن آتش را نیز یاد خواهید گرفت. اگر مهارت های زیادی را بدست آورید و در آنها پیشرفت قابل توجهی داشته باشید شانس رهبری قبیله را می توانید داشته باشید.

 

پیش درامدی بر Far Cry Primal

 

پیش درامدی بر Far Cry Primal : در بازی مانند سایر بازی های Open World دیگر سیکل روز و شب در بازی خواهیم داشت. که گیم پلی را بسیار تحت تاثیر قرار می دهد. در شب دشمنان بسیار خطرناک تر و خشن تر هستند، از آتش در شب می توانید برای شکار کردن و یا محافطت از خود استفاده کنید. یکی دیگر از ابتکارات جالب بازی اهلی کردن حیوانت است، مانند گورکن های ماقبل تاریخ، شیر دندان خنجری و … . که باید به آن ها غذا داد. این حیوانات همراه همیشگی شما خواهند بود و در نبردهای مختلف شما را همراهی می کنند، البته پس از اینکه موفق شوید آن ها را اهلی کنید. پس از اهلی کردن هم باید نحوه فرمان دادن به آن ها را یاد بگیرید که آسان نخواهد بود و همچنین حیوانات مختلف رفتار های مختلفی از خود نشان می دهند. Takkar همچنین یک جغد دست آموز هم دارد، که مستقیم می توان آن را کنترل کرد. هنگام دید از چشم جغد دشمنان های لایت می شوند مانند چشم عقاب که در سری بازیهای Assassin’s Creed شاهد آن بودیم.

 

پیش درامدی بر Far Cry Primal

 

همانطور که در اخبار های متفاوت شنیده ایم، وقتی که از کارگردان مجموعه Farcry سوال شد، او گفت که قرار بر ادامه Far cry به حالت گدشته نیست و قید کردند که میخواهند اثر متمایزی را ارائه کنند که همگان را شگفت زده کند. در ۵ ژانوبه ۲۰۱۵، Ubisoft یک نظر سنجی برگزار کرد که شامل موضوعاتی از قبیل زامبی، دایناسور، خون آشام، قبائل ما قبل تاریخ، جنگ های تاریخی قدیم و جنگ های مدرن و… می شد. و آن نقطه آغازی در شکل گیری این بازی بود. در ۶ اکتبر ۲۰۱۵ در یک کنفرانس مطبوعاتی Far cry primal معرفی شد. و Christophe Guyot که بر بازی های Prince Of Persia کار می کرده، بیان کرد که محیط بازی جدید به بزرگی Far Cry 4 است. بجز نسخه معمولی، بازی در نسخه های Collector’s Edition و Digital Apex Edition عرضه خواهد شد که دارای محتوای اضافی است.

 

پیش درامدی بر Far Cry Primal

 

بازی در ۲۳ فوریه ۲۰۱۶ برای PS4 و XBOX1 و برای PC در ۱ مارس ۲۰۱۶ روانه بازار می گردد. بر اساس آخرین اخبارها دو نسخه مجزا با محتوای اضافی، نسخه های کنسولی هستند.