• Resident Evil 7
    Resident Evil 7

دانلود بازی Dangerous Golf نسخه PC

دسته بندی : بازی,بازی pc
337

دانلود بازی Dangerous Golf نسخه PC. بازی Dangerous Golf یک بازی گلف اما در سبکی غیر معمول محسوب می شود که توسط کمپانی Three Fields Entertainment برای پلتفرم PC به تازگی منتشر شده است. شاید خیلی طرفدار بازی های گلف نباشید اما با این بازی شاید نظرتان برگردد زیرا در این بازی تنها توپ گلف است که مطابق بازی اصلی گلف می باشد. هدف شما انداختن توپ در گودال نیست هدف شما به بار آوردن خرابی است! بله هرچه بیشتر خراب کنید امتیاز بیشتری می گیرید محیط های متنوع،توپ های متنوع با ویژگی های خاص،قابلیت های ویژه و بسیاری جذابیت های دیگر از خصوصیات این بازی محسوب می شود. به جرات می توان گفت این بازی جزو چند بازی مورد انتظار سال ۲۰۱۶ بود که با نمایشی که در E3 داشت همه را مبهوت کرد. گرافیک بازی فوق العاده است و شایسته ی یک بازی نسل هشتم است. بخش چند نفره ی این بازی جزو بهترین بخش های آن است با دوستان خود رقابت کنید با اینکه مهارت خود را با دیگران به چالش بکشید و ببینید تا چه حد در این بازی حرفه ای شده اید. در ادامه برای دانلود این بازی همراه ما باشید

دانلود بازی Dangerous Golf نسخه PC

Dangerous Golf|PC|2016|CODEX|7.8GB

dangerous-golf

توضیحات بیشتر بازی Dangerous Golf سعی دارد سبک آرکید را با بازی گلف در آمیزد و یک بازی هیجان انگیز در سبک High Score به وجود آورد ایده بازی بسیار نوآورانه و امیدوار کننده است به طوری که پس از نمایش E3 آن پیش فروش بازی باور نکردنی بود حال باید دید در نهایت این بازی خوب عمل کرده یا نه.

بازی Dangerous Golf در مورد این نیست که توپ را با چه مهارتی گل می کنید در مورد این است که شما چه استراتژِی می ریزید تا بیشترین خسارت به محیط بازی وارد شود هدف بیشترین رکورد در کسب امتیاز خرابکاری است. محیط های متنوع بازی با جزئیات زیاد باعث می شود که زدن بیشترین رکورد کار سختی باشد این نوع گلف در داخل خانه انجام می شود جایی که پر از وسایل و اشیای با ارزش است.

یکی از قابلیت های جالب بازی قابلیت توپ آتشین است اگر شما به تعداد مشخصی از خراب کردن وسایل برسید می توانید توپ خود را به توپ آتشین تبدیل کنید و آن را در اطراف محیط کنترل کنید و امتیاز بیشتری بگیرید.

هرچه در بازی پیش روی کنید مکان های جدید و قابلیت های جدید برای شما باز خواهد شد تا تجربه بازی خسته کننده نشود و قطعا مراحل بالاتر سخت تر هم می شوند پس اینکه از چه قدرتی در چه زمانی استفاده کنیده مهم می شود.

در کل بازی Dangerous Golf بازی خوبی است اما شاید آنقدر که انتظار می رفت خوب عمل نکرد دلایل کوچک و بزرگی هستند که باعث می شوند جذابیت بازی کمتر شود که شاید اگر به این جزئیات پرداخته می شد بازی یک شاهکار ار آب در می آمد اما هنوز نیز برای این بازی دیر نشده و گویا آپدیت های جدیدی در راه هستند تا تجربه ی بازی را بهتر کنند.

۵۴/۱۰۰ metacritic-svg

ویدئو

تصاویر

دانلود بازی Dangerous Golf نسخه PC دانلود بازی Dangerous Golf نسخه PC دانلود بازی Dangerous Golf نسخه PC دانلود بازی Dangerous Golf نسخه PC دانلود بازی Dangerous Golf نسخه PC

مشخصات

حجم فايل : 7.8 گیگابایت
تاريخ انتشار ديتا : 2016/6/2
سازنده : Three Fields Entertainment
پسورد : daydl.com
منبع : www.daydl.com

سیستم مورد نیاز

MINIMUM: 
OS: Windows 7 64 bit 
Processor: Intel i5 3.2GHz / AMD FX 8350 
Memory: 8 GB RAM 
Graphics: nVidia GTX 750ti / AMD Radeon R7 265 
DirectX: Version 11 
Network: Broadband Internet connection 
Storage: 6 GB available space
RECOMMENDED: 
OS: Windows 10 64 bit 
Processor: Intel i7 3.5GHz / AMD FX 9590 
Memory: 8 GB RAM 
Graphics: GTX960 / AMD Radeon R9 280 
DirectX: Version 11 
Network: Broadband Internet connection 
Storage: 6 GB available space