• Resident Evil 7
    Resident Evil 7

خلاصه ای از تمام تریلرهای EA در E3 2017

دسته بندی : صوتی و تصویری,اخبار و فناوری,مرتبط با بازی,اخبار بازیها,تریلر
351

خلاصه ای از تمام تریلرهای EA در E3 2017 .دیشب مراسم EA در E3 به اتمام رسید.شاید شما هم علاقه ای به دانلود تمام مراسم نداشته باشید و بخواهید از حجم اینترنت خود استفاده دیگری ببرید.در این پست هم خلاصه ای از اخبار و رویداد های دیشب تهیه کرده ایم و هم یک ویدیوی ۸ دقیقه ای در ۳ کیفیت برای شما آماده کرده ایم که با دیدن این ویدیو تمام رویداد های دیشب برای شما بازگو میشود.برای مشاهده خلاصه اخبار و تماشا یا دانلود ویدیو در ادامه مطلب این پست همراه با تیم ما باشید…

EA E3 2017 press conference in 8 minutes

خلاصه اخبار:

یک تریلر از عنوان Star Wars Battlefront ll منتشر شد و طبق گفته سازندگان عظمت این نسخه ۳ برابر نسخه اول خواهد بود و دیگر هرگز اشتباهات نسخه اول را تکرار نخواهیم کرد.

بازی A Way Out توسط کمپانی سازندگان بازی Brothers: A Tale of Two Sons تایید شد و یک تریلر بسیار جذاب از آن به نمایش گذاشته شد.

نسخه جدید سری بازیهای NFS با نام Need for Speed Payback همراه با یک تریلر خیره کننده همه را به وجد آورده بود.

بسته الحاقی جدید بازی BattleField 1 با نام In the name of the Czar تایید شد و گفته شد که این بسته الحاقی شامل ۶ نقشه (map) جدید خواهد بود.

تریلری از Madden NFL 18 منتشر شد و گفته شد که بخش Long Shot به قسمت داستانی (Single-Player) بازی اضافه خواهد شد.

باقی اخبار و تریلرها را میتوانید در ویدیو زیر با کیفیت SD تماشا کنید.همچنین در آخر صفحه میتوانید این ویدیو را با ۳ کیفیت مختلف از سرور های دی دی ال دانلود کنید…

مشخصات

حجم فايل : 210 ، 105 ، 37 مگابایت
تاريخ انتشار ديتا : 2017/06/11
سازنده : The Electronic Entertainment Expo (E3)
پسورد : daydl.com
منبع : www.daydl.com