• Resident Evil 7
    Resident Evil 7

دانلود بازی Order of Battle World War II نسخه PC

دسته بندی : بازی,بازی pc,بازی استراتژیک
492

دانلود بازی Order of Battle World War II نسخه PC. بازی Order of Battle World War II یک بازی سبک استراتژیک و می توان گفت از شاهکارهای کمپانی The Artistocrats به حساب می آید. اگر طرفدار بازی های استراتژیک و واقع گرایانه هستید بازی Order of Battle World War II را می توان به جرات گفت به هیچ وجه نباید از دست دهید. همانطور که از اسم بازی پیدا است بازی در مورد جنگ جهانی دوم است این بازی،بازی های جنگی را وارد یک لول دیگر می کند این بازی تمام المان های یک بازی استراتژیک را بهبود می بخشد تا آن را مناسب نسل جدیدی از بازی های استراتژیک کند بازی در قالب Turn-Based است یعنی مانند سری بازی های Civilization نوبتی است و شما در نوبت خود باید مانند بازی شطرنج حرکت خود را انجام دهید و سپس منتظر عکس العمل حریف باشید این سبک بازی بسیار هوشمندانه است زیرا در بازی هایی که وسعت بیشتری دارند و می خواهند پلیر استراتژی جنگ را در ابعاد بزگتری انجام دهد بسیار حرکت مناسبی است. امتیازات بازی به طور شگفت آوری بالاست و اکثر منتقدان از گیم پلی و سبک بازی راضی هستند. در ادامه برای دانلود و توضیحات بیشتر همراه ما باشید

دانلود بازی Order of Battle World War II نسخه PC

Order of Battle World War II|PC|2016|SKIDROW|1.3GB

به همراه دی ال سی Blitzkrieg

order-of-battle-world-war-ii-cover

توضیحات بیشتر شاید از خود بپرسید چرا این بازی تا این حد بزرگ شد و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت پاسخ این است که این بازی بهترین نوع گیم پلی برای روایت جنگ جهانی دوم را انتخاب کرده است تا حدی که سبک بازی آن قابل توصیف نیست زیرا که در هیچ بازی دیگری دیده نشده.

پوشش های طبیعی با جزئیات بالا،انیمیشن های قوی و منوی کاریری یک دست و پرکاربرد از جمله ویژگی های بارز و خوش ساخت بازی است بیشتر از ۷۰۰ نوع سریاز،تانک،هواپیما و دیگر وسایل جنگی در بازی موجود است که پلیر می تواند به دلخواه و طبق استراتژی خود در صحنه های جنگی که بازی برای شما ترتیب داده است در میدان جنگ بچیند. سیستم خاص تخصص سازی به بازیکن اجازه می دهد تا ارتش خود با نیرو هایی ویژه شخصی سازی کند هر کدام از این نیرو های ویژه قابلیت ها و ویژگی های خاصی دارند که شما باید تصمیم بگیرید در کجا از آن ها استفاده کنید.

در بازی Order of Battle World War II باید به مهمات و تجهیزات نیز توجه کنید مثلا اگر سربازان خود را در ساحل دشمن فرود بیاورید بدون اینکه قایق های تجهیزات را برای آن ها بفرستید قطعا در وضعیت پیروزی یا شکست شما تاثیر خواهد داشت.

چندین فرمانده متفاوت در بازی قرار داده شده کاپیتان،خلبان و ژنرال هرکدام از این افراد قابلیت های خاصی در کنترل گروهان خود دارند که باعث می شود تصمیم شما در انتخاب نوع ارتش و رهبریت هر ارتش اهمیت خاصی پیدا کند. هرکدام از این افراد فواید و ضررهایی برای نیروهای تحت کنترل خود دارند.

بازی یک بخش برای ساخت ماموریت دارد و ماموریت های ساخته شده قابلیت به اشتراک گذاری دارند در نتیجه شما پس از اتمام ماموریت های اصلی می توانید از ماموریت های ساخته شده توسط افراد دیگر نیز استفاده کنید. بازی بخش چند نفره نیز دارد که تا چهار نفر را پشتیبانی می کند و مراحل خاص خود را دارد.

برای نتیجه گیری به چند نقد منتشر شده از این بازی توجه کنید

“بازی سریع و چالش برا انگیز است تمام چیزی است که از یک بازی جنگی می خواهم.”
۹/۱۰ – PCGamesN

“بازی Order of Battle World War II بهترین بازی استراتژیک تا الان است”
۸٫۵/۱۰ – Softpedia

۸۱/۱۰۰  metacritic-svg

ویدئو

تصاویر

دانلود بازی Order of Battle World War II نسخه PC دانلود بازی Order of Battle World War II نسخه PC دانلود بازی Order of Battle World War II نسخه PC دانلود بازی Order of Battle World War II نسخه PC دانلود بازی Order of Battle World War II نسخه PC دانلود بازی Order of Battle World War II نسخه PC

مشخصات

حجم فايل : 1.3 گیگابایت
تاريخ انتشار ديتا : 2016/11/9
سازنده : The Artistocrats
پسورد : daydl.com
منبع : www.daydl.com

سیستم مورد نیاز

MINIMUM: 
OS: XP, Vista, 7, 8 
Processor: Pentium 4 or equivalent 
Memory: 2 GB RAM 
Graphics: 512 Mb DirectX 9 video card with shader model 2.0 
DirectX: Version 9.0c 
Storage: 1 GB available space 
Sound Card: DirectX compatible sound card