• Resident Evil 7
    Resident Evil 7

برسی بازی Tom Clancys The Division

دسته بندی : اخبار و فناوری,اخبار بازیها
562

برسی بازی Tom Clancys The Division: یکی از عناوین پرطرفدار، در سبک سوم شخص است و طرفداران بسیاری هم دارد. این بازی در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۴ عرضه شود ولی به دلیل اصلاحات در قسمت مولتی پلیر و داستان و تغییرات اساسی در سبک آن باعث این تاخیر دو ساله شد تا سرانجام در مارس ۲۰۱۶ شاهد عرضه آن خواهیم شد. همانطور که می دانید مجموعه بازیهای Tom Clancy’s توسط Ubisoft منتشر می شود و ساخت آن به عهده استودیوی Massive Entertainment است. عکس ها و تریلرهای بازی نشان می دهد که مثل همیشه موفق عمل کرده اند، اما میزان این موفقیت به چه میزان است هنوز برای قضاوت زود است.در ادامه مطلب با برسی بازی Tom Clancys The Division همراه تیم دی دی ال باشید…

برسی بازی Tom Clancys The Division

برسی بازی Tom Clancys The Division

برسی بازی Tom Clancys The Division:داستان بازی از محتوای قابل قبولی برخوردار است، یک حمله بیوتروریستی  که در جمعه سیاه اتفاق می افتد، و هدف آن شهر نیویورک است. در این حمله یک بیماری ویروسی وارگیردار خطرناک در کل شهر پخش شده و دولت ایالات متحده ظرف مدت ۵ روز سقوط می کند. شهر قرنطینه شده و یا به اصطلاح به یک منطقه مجزا یا Division  تبدیل شده است. دسترسی به آب و غذا امکان پذیر نیست و اگر این روند ادامه یابد کشور در معرض نابودی قرار می گیرد. شما به عنوان نیروهای Strategic Homeland Division یا به اختصار SHD آموزش دیده اید تا به طور مسقل با دستور مستقیم رئیس جمهور آمریکا برای مهار وضعیت وارد عمل شوید. شما باید هم با تهدید ویروسی مقابله کنید و هم با افرادی باعث انتشار ویروس می شوند. لذا محیطی پر چالش در بازی حکم فرماست که باعث جذابیت بسیار آن می شود.

 

تحلیل بازی Tom clansy's the division

 

با توجه به عکس های منتشر شده گرافیک بازی Tom Clancy’s The Division واقعا بالاست، جزئیات اشیا و کاراکترها بسیار بسیار بالا و در حد فوق العاده ای قرار دارد، بافت روی ساختمان ها به نحو عالی کار شده، نور پردازی محیط کامل منطبق بر واقعیت است و حتی سایه اشیا هم بسیار عالی تعبیه شده در اغلب بازی ها سایه اشیا کنگره کنگره است ولی این مورد در اینجا به چشم نمی خورد حال و هوای شهر نیز بسیار عالی طراحی شده، یک شهر ویران و بحران زده همانند آنچه در The Last Of Us مشاهد کردیم اما با یک تمایز و ابتکار جالب، آن هم نقشه Open World بودن بازی است که می توان به جست و جو در محیط پرداخت مانند سری بازی های محبوب GTA  شاهد بودیم حال باید دید تلیق این دو چگونه می باشد. ابتکار جالب دیگری که واقعا می تواند یک تجربه جدید در صنعت گیم باشد Dynamic Time Based System است که خفیف تر آن در بازی The Last Of Us استفاده شد، (در مراحل آخر در هوای مه آلود دشمنان دید کافی برای شناسایی شما را نداشتند) در این بازی نیز به طور حرفه ای تر از آن بهره گرفته شده است، به این صورت که شرایط آب و هوایی بر عملکرد شما و دشمنان شما تاثیر گذار است. در هوای مه آلود دشمنان توانایی دید کافی ندارند و شما هم میدان دید کمی دارید بجز این عملکرد دشمنان در شب است که با مخفی کاری و اختفای بیشتری همراه است که یک چالش جدید برای بازیکن است. در کنار گرافیک پر جزئیات و ابتکارات جالب بکار گرفته شده در بازی، گیم پلی بازی بسیار روان است، عنصر روان بودن گیم پلی بسیار مهم است که سازندگان به این نکته نیز توجه داشته اند. در بازی های موفق همیشه کنترل بر کاراکتر راحت و روان است و مانور با آن زیاد. در اینجا هم قدرت مانور کاراکترهای بازی بالاست. کاراکتر توانایی حمل سه سلاح را دارد به همراه سلاح های انفجاری مختلف نطیر نارنجک، بمب های چسبنده، دودزا و … .

 

Tom clansys the division

 

ویژگی مهم دیگر Tom Clancy’s The Division که نباید از آن غافل شد آنلاین بودن آن است همانند بازی Destiny که باید به شبکه متصل باشید، بازی را میتوان بصورت انفرادی انجام داد ولی باز هم اتصال به شبکه الزامی است اگر با دوستان خود مراحل بازی را در غالب گروههای ۳ یا ۴  نفری پیش ببرید لذت بازی دو چندان نیز می شود که هدف اصلی این بازی هم پیشرفت مراحل بازی به صورت گروهی است. در مولتی پلیر بازی قسمتی وجود دارد به نام Dark Zone که شما می توانید با دوستان خود بجنگید بخشی مجزا از داستان بازی که مهمات و سلاح های جانبی بسیاری در آنجا گنجانده شده است لذا بهتر است آن را نیز تجربه کنید، با پیروزی بر حریفان Ranking شما در قسمت آنلاین بالا میرود و نشان دهنده قدرت شما در این بازی است.

 

Tom clancys the division

 

این بازی برای کنسول های نسل هشتمی و PC به بازار می آید و اولین بار در سال ۲۰۱۳ رونمایی شد. مشتاقان این بازی حرفه ای مطمن باشند که دیگر تاخیری در انتشار این بازی وجود نخواهد داشت بر اساس گفته های کارگردان بازی رایان برنارد و در مارس ۲۰۱۶ بر روی PC و PS4 و XBOX1 عرضه خواهد شد.

 

دیدگاهی برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

نظر شما پس از بررسی و تایید نمایش داده خواهد شد

پر کردن تمامی فیلدها الزامی میباشد