• Resident Evil 7
    Resident Evil 7

دانلود بازی Volume نسخه PC

دسته بندی : بازی,بازی pc,ماجراجویی
503

دانلود بازی Volume نسخه PC. بازی Volume یک بازی سبک مخفی کاری است اما در قالبی جدید و خلافانه که توسط کمپانی مستقل Bithell Games تولید و عرضه شد این استودیو ساخت بازی معروف Thomas Was Alone را بر عهده داشت که به نوعی شاهکار بود و جوایز زیادی نیز برد. شما در این بازی در نقش فردی هستید که سعی دارد با نفوذ به شرکتی فاسد پول های این شرکت را بدزدد و آن ها را بین نیازمندان پخش کند درست است این بازی مانند افسانه ی رابین هود است با این تفاوت که در گذشته دود نیست بازی در آینده ی دور است. با پیش روی در بازی گدجت ها و سلاح های جدیدی برای شما باز می شود و بازی نیز سخت تر می شود کلیت گیمپلی بازی مخفی کاری است و شما باید از مکان هایی با استعداد های مخفی کاری خود عبور کنید. در ادامه برای دانلود این بازی همراه ما باشید

دانلود بازی Volume نسخه PC

Volume|PC|2015|PROPHET|570MB

volume-cover

سایر توضیحات داستان بازی شخصیتی به نام Locksley را دنبال می کند او بسیاری از قوانین را زیر پا می گذارد و مرتکب جرایم زیادی می شود تا اهداف خود را محقق کند تا پول ها را از ثروتمندان بگیرد و به فقرا بدهد. گیم پلی بازی نیز بیشتر به صورت مخفی وارد جایی شدن یا فرار کردن است هرچه بیشتر به مردم کمک کند محبوبیتش نزد مردم بیشتر می شود و هرچه محبوبیتش بیشتر شود وسایل و قابلیت های جدیدتری در اختیار Locksley قرار می گیرد.

بازی ۱۰۰ مرحله دارد که شامل گدجت ها و وسایل خاص و جدیدی است که در زمانش مورد استفاده اش را خواهید فهمید همچنین بازی قابلیت ساخت مرحله نیز دارد و شما می توانید از نقشه ها و مرحله هایی که توسط افراد دیگر ساخته شده اند نیز استفاده کنید پس بازی به این زودی ها خسته کننده نخواهد شد.

برای نتیجه گیری می توان گفت که این بازی عنوان سرگرم کننده و در عین حال خاص است و ممکن است هرکسی از تجریه ی آن لذت نبرند.

۸۰/۱۰۰ metacritic-svg

تصاویر

دانلود بازی Volume نسخه PC دانلود بازی Volume نسخه PC دانلود بازی Volume نسخه PC دانلود بازی Volume نسخه PC دانلود بازی Volume نسخه PC

مشخصات

حجم فايل : 570 مگابایت
تاريخ انتشار ديتا : 2015/8/21
سازنده : Bithell Games
پسورد : daydl.com
منبع : www.daydl.com

سیستم مورد نیاز

MINIMUM: 
OS: Windows 7+ 
Processor: 2.4GHz 
Memory: 2 GB RAM 
Graphics: 1GB 
DirectX: Version 10 
Storage: 3 GB available space

لینک های دانلود

دیدگاهی برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

نظر شما پس از بررسی و تایید نمایش داده خواهد شد

پر کردن تمامی فیلدها الزامی میباشد